Kuchařky

Z FITKA DO KUCHYNĚ 1

Image
Jíst nebo nejíst po cvičení? I vy máte toto dilema? Pokud ano, tak neváhejte a pořiďte si tuto jedinečnou kuchařku, kde najdete nejen výborné a zdravé recepty, ale i tipy na vhodná potréninková jídla. Kniha je zajímavá také tím, že se na ní podílelo 23 předních českých a slovenských instruktorek a trenérek. Jsem ráda, že i já jsem mohla přispět jak svými recepty, tak radami, jak jíst po cvičení a nepřibrat. 

Koupit si ji můžete zde

Z FITKA DO KUCHYNĚ 2

Image
Ve druhém dílu Z fitka do kuchně tentokrát najdete chutné a zdravé tipy na snídaně, obědy i večeře. Kromě toho se dozvíte nutriční hodnoty ke každému pokrmu, tipy jednotlivých fitnessek a instruktorek, rady pro maminky, jak se dostat zpět do formy a mnoho dalšího.

Koupit si ji můžete zde

Z FITKA DO KUCHYNĚ 3

Image
Třetí díl Z fitka do kuchně je plný sladkých, ale zdravých receptů, které si můžete dopřát, aniž byste museli mít strach o svou postavu. Na své si příjdou i milovníci raw stravy, lidé s bezlepkovou dietou, nebo laktózovou intolerancí. U každého receptu také nově naleznete výšku glykemického indexu.

Koupit si ji můžete zde

Z FITKA DO KUCHYNĚ SPECIÁL

Image
Chcete se dobře najíst a přitom mít skvělou postavu? Pak právě pro vás je určený další díl kuchařky Z fitka do kuchyně SPECIÁL. Nenajdete v ní žádná jídla bez chuti nebo drastické diety. Přesně naopak. Kuchařka obsahuje jídla plná chutí, úžasných vůní a gastronomických zážitků. Všechny recepty jsou sestaveny tak, aby tělu dodávali skutečnou energii, výživnou energii a celou škálu vitamínů a minerálů. Stop jídlům, po kterých roste břicho! Tato kuchařka vás naučí vařit zdravě a extra chutně.
V TIŠTĚNÉ PODOBĚ

Z FITKA DO KUCHYNĚ SPECIÁL II

Image
S obdivem sledujete krásné postavy jiných lidí a s povzdechem si říkáte: „Kéž bych měla to štěstí mít taky takovou postavu.“ Krásné a zdravé tělo však není jen otázkou štěstí, ale volby. I vy ho můžete mít…stačí se pro něj jen rozhodnout! 
Každý den si dopřejte zdravou, plnohodnotnou stravu a přesto chutnou stravu. Vařit zdravě neznamená vyloučit tuky, hladovět a soustředit se na nízkokalorická jídla. Vařit zdravě znamená poskytnout svému tělu skutečné živiny hodnotným jídlem, které je chutné a naplní nejen váš žaludek, ale také Váš život. A přesně takovéto recepty najdete v této knize. 


V TIŠTĚNÉ PODOBĚ

Z FITKA DO KUCHYNĚ SPECIÁL III

Image
Kniha Z fitka do kuchyně speciál III otevírá dveře do kouzelného světa zdraví, spokojenosti, dobré nálady, výborného jídla i kuchařského umění. Dopřej tělu plnohodnotnou, zdravou stravu, která ti dodá energii a pomůže zhubnout či vyformovat postavu ...


V TIŠTĚNÉ PODOBĚ

Blog

Zamyšlení - Miluj své tělo

3. červenec 2019
Zamyšlení - Miluj své tělo

Na mnoha etiketách různých sportovních doplňků se usmívají „namakaný a vysekaný“ sportovci a doporučují vám daný přípravek, protože to je ten nejlepší, po kterém budete vypadat přesně jako oni. Je...

Facebook